>> Mg First Calf

Mg First Calf
Mg First Calf

KULLANIM AMACI:
MG First Calf; buzağıların vitamin, iz mineral ihtiyaçlarını karşılamak ve canlı maya ilavesiyle buzağılara sütle, mamayla yada yemle birlikte verilebilen bir premikstir. MG First Calf buzağıların gelişme döneminde ihtiyaç duydukları tüm vitamin ve mineralleri sağlamasının yanında bağırsak sağlığını koruması ve işkembe gelişimini teşvik etmesi sayesinde sütten yeme geçişini sağlamaya yardımcı olabilir. Bağışıklık sisteminin desteklenmesine, ishallere karşı korunabilmesine, kemik ve kas dokusu gelişiminin arttırılabilmesine yardımcı olabilir. Sütten kesilme dönemi stresinin engellenmesine yardımcı olabilir.
KULLANIM ŞEKLİ:
Veteriner hekimler tarafından başka bir şekilde tavsiye edilmediği takdirde Süt, Buzağı Maması, Su veya Kesif yemine ilave edilerek, Buzağı başına günlük 10-15 gr, Kuzu ve Oğlak'lara günlük 3-7 gr kullanılır.
ÜRÜN GÜVENLİK BİLGİLERİ:
Tarım ilaçları ve gübrelerinden uzakta muhafaza ederek bulaşmasını engelleyiniz. Açılmış ambalajları kısa sürede kullanınız ve ağızlarını kapalı tutunuz. Hedef türler haricinde kullanılması tavsiye edilmez.
Mg First Calf